Feedback Master - Szkolenie z feedbacku | Szkolenia dla firm | ROSIEK Solutions
Szkolenie

Feedback Master

Nie atak, ale rozwój!

Masz dość nawarstwiających się konfliktów w zespole? Chcesz dobrej i efektywnej komunikacji, aby uniknąć tracenia czasu na ciągłe nieporozumienia? Marzysz o kulturze feedbacku, która pozwala działać szybciej, efektywniej i w przyjemniejszej atmosferze? Szkolenie Feedback Master to odpowiedź na Twoje potrzeby! Czas na naukę feedbacku, który nie jest atakiem, a szansą na rozwój. To wartość dla Ciebie, Twojego zespołu i Twojej firmy. To szkolenie, które daje konkretne narzędzia usprawniające pracę, pigułki wiedzy, które dotykają sedna problemu oraz naukę przez doświadczenie w oparciu o case’y z Twojej organizacji.

Prowadziliśmy ku sprawniejszemu funkcjonowaniu:

Na jakie pytania odpowie Ci szkolenie

Feedback Master?

  • Dlaczego feedback "nie działa"?
  • Dlaczego tak trudno "przełknąć" to, z czym przychodzą do Ciebie inni?
  • Czy zawsze trzeba przyjmować feedback?
  • Jak budować relacje, w których feedback jest na porządku dziennym?
  • Jakie efekty przynosi zajęcie się feedbackiem w organizacji?
  • Jak słuchać i mówić, żeby rozwijać, a nie atakować?

Szkolenie zaczynamy od zebrania feedbacku…

czyli

WYWIADÓW Z UCZESTNIKAMI

które przeprowadzają doświadczeni trenerzy ROSIEK Solutions. To przestrzeń na poznanie się, wysłuchanie potrzeb poszczególnych osób, odpowiadanie na pytania, jeśli takie się pojawiają, ale przede wszystkim zebranie feedbacku, co Wam w trakcie szkoleń służy, a co jest dla Was stratą czasu. Jesteśmy otwarci i bardzo ciekawi, kim jesteście, jakie macie spojrzenie na feedback oraz jak ma się do tego Wasza kultura organizacyjna. Wywiady to moment, który pozwala na dopasowanie dalszego procesu do Waszych oczekiwań i potrzeb.

1

Dlaczego i po co feedback

2

Feedback, który działa

3

Jak praktykować?

Rzeczywistość rozwoju i efektywniejszej współpracy.

Narzędzia, pigułki wiedzy, nauka przez doświadczenie w jednym.

Wywiady (15min)

Wstęp, czyli moje postrzeganie tematu informacji zwrotnych. Potrzeby, czyli czego oczekuję od szkolenia, na czym mi zależy, a czego w procesie nie chcę. Feedback w organizacji, czyli moja perspektywa tego, jak jest.

Znajdź swoje dlaczego (5h)

Motywacja, czyli prawda o tym, co mnie pcha do przodu. Dlaczego, czyli co mnie skłania i powstrzymuje w uzyskiwaniu informacji zwrotnych. Przekonania i uczucia, czyli dlaczego feedback sprawia nam tyle kłopotu. Model 4A, czyli feedbackowy sposób Netflixa. O skutecznej informacji zwrotnej, czyli jak budować relacje z feedbackiem na porządku dziennym. Moje zobowiązanie, czyli od czego zacznę.

Nie zgaduj, sprawdź (5h)

Krok wstecz, czyli lekcje wyciągnięte z pierwszego dnia. Opór, czyli dlaczego wahasz się przed udzieleniem informacji zwrotnej. Feedback na co dzień, czyli praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Model WRAP, czyli sposób na feedback. Moc słuchania, czyli konkret, który daje efekt. Model 4A Netflixa, czyli siła dziękowania. Zaakceptuj lub odrzuć, czyli o nakazach w feedbacku. Moje zobowiązanie, czyli kolejny mierzalny krok.

Feedback Master (5h)

Co do tej pory, czyli wnioski wyciągnięte z wdrożenia zobowiązań. Pozytywne i konstruktywne informacje zwrotne, czyli jak zachować balans? Mity na temat pozytywnego feedbacku, czyli czy potrzebujemy pochwał. DOs & DON'Ts, czyli szereg dobrych praktyk. Zobowiązanie końcowe, czyli krok w stronę mojej kultury feedbacku.

Przed
A
Po

Sprawdź, co zyskasz

Nasi Klienci są krytyczni i bardzo szczerzy. Dlatego ufamy ich opiniom, dotyczącym tego, co zyskali, dzięki każdemu szkoleniu czy procesowi.
Sprawdź, jak opisują efekty Feedback Master:

"Polecam innym szkolenie dotyczące feedbacku, które "odczarowało" temat, dało solidną podbudowę merytoryczną, ale również pozwoliło przećwiczyć na przykładach z życia codziennego jako skutecznie przekazywać feedback."
"Na tym szkoleniu trzeba być, otwiera oczy i poprawia komunikację."
"Szkolenie miało bardzo dobry flow. Świetnie wykorzystaliście i zaprojektowaliście Miro, czyli wirtualną tablicę, do prowadzenia krok po kroku przez szkolenie. Było w komforcie, ale poza komfortem."
"Materiał do przemyśleń na temat tego, co i jakimi słowami powiedzieć w mniej przyjemnych sytuacjach, nie pogarszając relacji. Dobry trening na wyłapywanie sformułowań, które wcale nie są takie dobre/celne/jasne, jak się nam może wydawać."
"Od szkolenia oczekiwałem wprowadzenie w temat, odpowiedzi, jak to powinno działać "by the book" i podania best practisów/wskazówek. Nie zawiodłem się! Prowadzący opowiedzieli o kulturze feedbacku, jego różnych rodzajach, podali wzorce, według których można przygotować i udzielić feedbacku np. SBI i FUKO. Dodatkowo było też trochę pracy w zespołach, gdzie mogliśmy przećwiczyć aspekty omawiane wcześniej."
"Feedback, niby łatwa i oczywista rzecz, a jednak warto przejść takie szkolenie. Otwiera oczy na wiele tematów, dodaje odwagi, pomaga w dawaniu feedbacku i jego odbieraniu."
"Feedback jest bardzo często zaniedbywanym elementem współpracy w organizacjach. Dzięki szkoleniu miałem szansę dostrzec, dlaczego jest istotny oraz zrozumieć, w jaki sposób go otrzymywać i udzielać. Feedbacku nie należy się bać :)
"Dobre szkolenie dla osób, które chcą lepiej działać w zespole oraz szybciej wyłapywać zachowania, nad którymi chce się pracować."
"Trzy dni poświęcone na szkolenie otwierają człowieka na zrozumienie, czym jest feedback. Pokazują, jak mocnym narzędziem jest nieustający dialog i dzielenie się swoim odczuciami z innymi."
"Szkolenie o feedbacku z ROSIEK pozwoliło mi inaczej spojrzeć na informacje zwrotne, dzięki czemu staje się to elementem zwykłej rozmowy."

Feedback Master

Praktyczne szkolenie online i stacjonarnie.

Jak wszystkie, także i to szkolenie prowadzimy zarówno online, jak i stacjonarnie. Dzięki atrakcyjnej formie szkoleń, nie odczujesz różnicy w jakości ich realizacji. Zyskasz te same wymierne korzyści.

Dla spektakularnych efektów
dobierz komplementarne szkolenia.

image 5 (7) (1)
Szkolenie
Agile HR Foundation
Business, Technology, Internet and network concept. Young busine
Proces
Agile Leadership Program
image 5 (4) (1)
Proces
Team Development
image 5-1
Szkolenie
Leadership in BANI world

Zapisz się na wartościową
rozmowę

Odkryj zwinność dostępną na wyciągnięcie ręki. Zamiast kalki Agile z IT oferujemy autorskie, wypróbowane rozwiązania Agile dla biznesu oraz Agile dla HR. Interesują nas także problemy, które potrafisz tylko zdefiniować. My je nazwiemy. I rozwiążemy.

Wypełnij formularz

Zapisz się do newslettera

Wpisz swój adres email, a zobaczysz, że rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Wpisz swój adres email.

FAQ

Feedback Master jest dla tych, którzy: są zmęczeni komunikacją, która "nie działa" i chcą to w końcu zmienić; marzą o dobrych zmianach w organizacji, które przekładają się zarówno na atmosferę w pracy, jak efektywność; cenią rozwój osobisty, który przekłada się na rozwój zawodowy, rozwój zespołu oraz osiąganie przez firmę coraz lepszych wyników; chcą znaleźć konkretne praktyczne rozwiązania do usprawniania pracy zarówno w kontekście planowania, jak i realizacji; stawiają na transparentny zespół, który gra do jednej bramki; potrzebują zmotywowanych i zaangażowanych pracowników, którzy mają poczucie realnego wpływu na powodzenia projektów; mają dość spowolnionych procesów i nawarstwiających się konfliktów w zespole; chcą narzędzi, które można wdrożyć do codziennej pracy od już; cenią dobrą i efektywną komunikację, która pozwala uniknąć tracenia czasu na ciągłe nieporozumienia; marzą o kulturze feedbacku, która pozwala działać szybciej, efektywniej i w przyjemniejszej atmosferze.

Aby wykorzystać czas, jak najefektywniej preferujemy zespoły 8-10 osobowe. Ten zakres dostosowaliśmy do pracy online. Jeżeli jednak zespoły są większe to jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie biorące pod uwagę większa liczbę osób.

To 3 spotkania. Każde po 5 godzin.

Zdecydowanie. Zastanów się, co się stanie, jak nadal nikt się tym nie zajmie. Czy będzie zmiana?