Feedback Master - Szkolenie z feedbacku | Szkolenia dla firm | ROSIEK Solutions
Szkolenie

Feedback Master

Nie atak, ale rozwój!

Masz dość nawarstwiających się konfliktów w zespole? Chcesz dobrej i efektywnej komunikacji, aby uniknąć tracenia czasu na ciągłe nieporozumienia? Marzysz o kulturze feedbacku, która pozwala działać szybciej, efektywniej i w przyjemniejszej atmosferze? Szkolenie Feedback Master to odpowiedź na Twoje potrzeby! Czas na naukę feedbacku, który nie jest atakiem, a szansą na rozwój. To wartość dla Ciebie, Twojego zespołu i Twojej firmy. To szkolenie, które daje konkretne narzędzia usprawniające pracę, pigułki wiedzy, które dotykają sedna problemu oraz naukę przez doświadczenie w oparciu o case’y z Twojej organizacji.

Prowadziliśmy ku sprawniejszemu funkcjonowaniu:

Na jakie pytania odpowie Ci szkolenie

Feedback Master?

  • Dlaczego feedback "nie działa"?
  • Dlaczego tak trudno "przełknąć" to, z czym przychodzą do Ciebie inni?
  • Czy zawsze trzeba przyjmować feedback?
  • Jak budować relacje, w których feedback jest na porządku dziennym?
  • Jakie efekty przynosi zajęcie się feedbackiem w organizacji?
  • Jak słuchać i mówić, żeby rozwijać, a nie atakować?

Szkolenie zaczynamy od zebrania feedbacku…

czyli

WYWIADÓW Z UCZESTNIKAMI

które przeprowadzają doświadczeni trenerzy ROSIEK Solutions. To przestrzeń na poznanie się, wysłuchanie potrzeb poszczególnych osób, odpowiadanie na pytania, jeśli takie się pojawiają, ale przede wszystkim zebranie feedbacku, co Wam w trakcie szkoleń służy, a co jest dla Was stratą czasu. Jesteśmy otwarci i bardzo ciekawi, kim jesteście, jakie macie spojrzenie na feedback oraz jak ma się do tego Wasza kultura organizacyjna. Wywiady to moment, który pozwala na dopasowanie dalszego procesu do Waszych oczekiwań i potrzeb.

1

Dlaczego i po co feedback

2

Feedback, który działa

3

Jak praktykować?

Rzeczywistość rozwoju i efektywniejszej współpracy.

Narzędzia, pigułki wiedzy, nauka przez doświadczenie w jednym.

Wywiady (15min)

Wstęp, czyli moje postrzeganie tematu informacji zwrotnych. Potrzeby, czyli czego oczekuję od szkolenia, na czym mi zależy, a czego w procesie nie chcę. Feedback w organizacji, czyli moja perspektywa tego, jak jest.

Znajdź swoje dlaczego (5h)

Motywacja, czyli prawda o tym, co mnie pcha do przodu. Dlaczego, czyli co mnie skłania i powstrzymuje w uzyskiwaniu informacji zwrotnych. Przekonania i uczucia, czyli dlaczego feedback sprawia nam tyle kłopotu. Model 4A, czyli feedbackowy sposób Netflixa. O skutecznej informacji zwrotnej, czyli jak budować relacje z feedbackiem na porządku dziennym. Moje zobowiązanie, czyli od czego zacznę.

Nie zgaduj, sprawdź (5h)

Krok wstecz, czyli lekcje wyciągnięte z pierwszego dnia. Opór, czyli dlaczego wahasz się przed udzieleniem informacji zwrotnej. Feedback na co dzień, czyli praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Model WRAP, czyli sposób na feedback. Moc słuchania, czyli konkret, który daje efekt. Model 4A Netflixa, czyli siła dziękowania. Zaakceptuj lub odrzuć, czyli o nakazach w feedbacku. Moje zobowiązanie, czyli kolejny mierzalny krok.

Feedback Master (5h)

Co do tej pory, czyli wnioski wyciągnięte z wdrożenia zobowiązań. Pozytywne i konstruktywne informacje zwrotne, czyli jak zachować balans? Mity na temat pozytywnego feedbacku, czyli czy potrzebujemy pochwał. DOs & DON'Ts, czyli szereg dobrych praktyk. Zobowiązanie końcowe, czyli krok w stronę mojej kultury feedbacku.

Przed
A
Po

Sprawdź, co zyskasz

Nasi Klienci są krytyczni i bardzo szczerzy. Dlatego ufamy ich opiniom, dotyczącym tego, co zyskali, dzięki każdemu szkoleniu czy procesowi.
Sprawdź, jak opisują efekty Feedback Master:

"Polecam innym szkolenie dotyczące feedbacku, które "odczarowało" temat, dało solidną podbudowę merytoryczną, ale również pozwoliło przećwiczyć na przykładach z życia codziennego jako skutecznie przekazywać feedback."
"Na tym szkoleniu trzeba być, otwiera oczy i poprawia komunikację."
"Szkolenie miało bardzo dobry flow. Świetnie wykorzystaliście i zaprojektowaliście Miro, czyli wirtualną tablicę, do prowadzenia krok po kroku przez szkolenie. Było w komforcie, ale poza komfortem."
"Materiał do przemyśleń na temat tego, co i jakimi słowami powiedzieć w mniej przyjemnych sytuacjach, nie pogarszając relacji. Dobry trening na wyłapywanie sformułowań, które wcale nie są takie dobre/celne/jasne, jak się nam może wydawać."
"Od szkolenia oczekiwałem wprowadzenie w temat, odpowiedzi, jak to powinno działać "by the book" i podania best practisów/wskazówek. Nie zawiodłem się! Prowadzący opowiedzieli o kulturze feedbacku, jego różnych rodzajach, podali wzorce, według których można przygotować i udzielić feedbacku np. SBI i FUKO. Dodatkowo było też trochę pracy w zespołach, gdzie mogliśmy przećwiczyć aspekty omawiane wcześniej."
"Feedback, niby łatwa i oczywista rzecz, a jednak warto przejść takie szkolenie. Otwiera oczy na wiele tematów, dodaje odwagi, pomaga w dawaniu feedbacku i jego odbieraniu."
"Feedback jest bardzo często zaniedbywanym elementem współpracy w organizacjach. Dzięki szkoleniu miałem szansę dostrzec, dlaczego jest istotny oraz zrozumieć, w jaki sposób go otrzymywać i udzielać. Feedbacku nie należy się bać :)
"Dobre szkolenie dla osób, które chcą lepiej działać w zespole oraz szybciej wyłapywać zachowania, nad którymi chce się pracować."
"Trzy dni poświęcone na szkolenie otwierają człowieka na zrozumienie, czym jest feedback. Pokazują, jak mocnym narzędziem jest nieustający dialog i dzielenie się swoim odczuciami z innymi."
"Szkolenie o feedbacku z ROSIEK pozwoliło mi inaczej spojrzeć na informacje zwrotne, dzięki czemu staje się to elementem zwykłej rozmowy."

Feedback Master

Praktyczne szkolenie online i stacjonarnie.

Jak wszystkie, także i to szkolenie prowadzimy zarówno online, jak i stacjonarnie. Dzięki atrakcyjnej formie szkoleń, nie odczujesz różnicy w jakości ich realizacji. Zyskasz te same wymierne korzyści.

Dla spektakularnych efektów
dobierz komplementarne szkolenia.

Feedback Master
Szkolenie
Agile HR Foundation
Feedback Master
Proces
Agile Leadership Program
Feedback Master
Proces
Team Development
Feedback Master
Szkolenie
Leadership in BANI world

Zapisz się na wartościową
rozmowę

Odkryj zwinność dostępną na wyciągnięcie ręki. Zamiast kalki Agile z IT oferujemy autorskie, wypróbowane rozwiązania Agile dla biznesu oraz Agile dla HR. Interesują nas także problemy, które potrafisz tylko zdefiniować. My je nazwiemy. I rozwiążemy.

Wypełnij formularz

Zapisz się do newslettera

Wpisz swój adres email, a zobaczysz, że rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Wpisz swój adres email.

FAQ

Feedback Master jest dla tych, którzy: są zmęczeni komunikacją, która "nie działa" i chcą to w końcu zmienić; marzą o dobrych zmianach w organizacji, które przekładają się zarówno na atmosferę w pracy, jak efektywność; cenią rozwój osobisty, który przekłada się na rozwój zawodowy, rozwój zespołu oraz osiąganie przez firmę coraz lepszych wyników; chcą znaleźć konkretne praktyczne rozwiązania do usprawniania pracy zarówno w kontekście planowania, jak i realizacji; stawiają na transparentny zespół, który gra do jednej bramki; potrzebują zmotywowanych i zaangażowanych pracowników, którzy mają poczucie realnego wpływu na powodzenia projektów; mają dość spowolnionych procesów i nawarstwiających się konfliktów w zespole; chcą narzędzi, które można wdrożyć do codziennej pracy od już; cenią dobrą i efektywną komunikację, która pozwala uniknąć tracenia czasu na ciągłe nieporozumienia; marzą o kulturze feedbacku, która pozwala działać szybciej, efektywniej i w przyjemniejszej atmosferze.

Aby wykorzystać czas, jak najefektywniej preferujemy zespoły 8-10 osobowe. Ten zakres dostosowaliśmy do pracy online. Jeżeli jednak zespoły są większe to jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie biorące pod uwagę większa liczbę osób.

To 3 spotkania. Każde po 5 godzin.

Zdecydowanie. Zastanów się, co się stanie, jak nadal nikt się tym nie zajmie. Czy będzie zmiana?