Agile HR Foundation - szkolenie otwarte – Rosiek
OTWARTE SZKOLENIE

Agile HR Foundation – szkolenie otwarte

Doświadcz Agile. Sprawdź, czy jest dla Ciebie.

To szkolenie, które daje jasną odpowiedź na to, czy Agile jest dla Ciebie. To doświadczenie Agile w praktyce – w realizacji konkretnego projektu, podczas którego wraz z zespołem nauczysz się, czym Agile jest, a czym nie jest. Co więcej, dotkniesz Agile, które daje wartość biznesową szybciej niż myślisz. Aby to wszystko się zadziało, wyposażymy Cię w odpowiednie narzędzia i damy adekwatną porcję wiedzy o Agile. Z naszego szkolenia wyjdziesz z planem na kolejne kroki w kierunku Agile. Wyjdziesz z odpowiedzą na pytania, które wstrzymują Cię w daniu szansy Agile w swojej pracy i organizacji.

Prowadziliśmy ku sprawniejszemu funkcjonowaniu:

Co da Ci szkolenie

Agile HR Foundation – szkolenie otwarte?

  • Zrozumienie, czym Agile jest, a czym nie jest. Obalenie mitów i wyjaśnienie, jak Agile ma się do podejścia tradycyjnego.
  • Learning by doing. Realizowanie projektu w konkretnych ramach działania dla Agile, czyli Scrumie oraz zobaczenie efektów takiej pracy na własnej skórze.  
  • Odkrycie istoty wartości Agile oraz sprawdzenie w praktyce, czy są Ci bliskie.
  • Odpowiednie pigułki wiedzy na początku Twojej drogi z Agile, które od razu z zespołem przełożycie na praktykę.
  • Narzędzia, które łączą się z Agile i pozwalają na działanie w takim podejściu.
  • Doświadczenie na własnej skórze, jak szybko można dostarczyć wartość biznesową w Agile.
  • Zapoznanie z case study wdrożenia Agile w HR. Usłyszane z ust osoby, która była jego częścią.
  • Przestrzeń na sprawdzenie, czy w ogóle chcesz w to iść.

Spotkanie przed wejściem w świat Agile HR. Dla Ciebie.

Szkolenie zaczynamy od spotkania

Spotkanie 1 na 1

które przeprowadza z Tobą jeden z Agile Coachów ROSIEK Solutions. Te 15 minut to przestrzeń na poznanie się, wysłuchanie Twoich potrzeb oraz rozwianie wątpliwości, jeśli takie się u Ciebie pojawią. Jesteśmy otwarci i bardzo ciekawi, z czym do nas przychodzisz, kim jesteś i co myślisz o Agile. Spotkanie to moment, który pozwala nam na dopasowanie dalszego procesu do Ciebie i Twoich oczekiwań. Pochylimy się z Tobą nad tym, co dla Ciebie ważne.

1

PODSTAWY AGILE

2

SYMULACJA PRACY W PODEJŚCIU AGILE

3

MOJE AGILE

Experience Agile to uporządkowane doświadczenie, które prowadzi do podjęcia działania.

W związku z tym, że działamy online to w ramach pierwszego spotkania dbamy o przestrzeń na poznanie narzędzi, z których będziemy korzystać. Dajemy wejść w świat tablicy MIRO i spotkań w ramach platformy Ms Teams.

Wejście w świat pojęć Agile

aby obracać się we wspólnym świecie znaczeń - mówić tym samym językiem i wiedzieć, co się pod tym kryje. Aby obalić mity Agile i zrozumieć istotę wartości.

Wejście w doświadczenie Agile

które pozwala na praktyczne przejście procesu oraz zobaczenie efektów takiej pracy na własnym przykładzie. To dotknięcie Agile, które daje wartość szybciej niż myślisz.

Moje pierwsze kroki

czyli wejście w wyzwania, z którymi się mierzysz i zaplanowanie kroków, które możesz podjąć właśnie w podejściu Agile. Inspiracją będzie dla Ciebie zaprezentowane case study. W końcu po doświadczeniu potrzebujesz wiedzieć, jak to może wyglądać w praktyce w organizacji.

Sesja follow up

Bo po czasie widzisz, jak ma się Twoje doświadczenie do Twojej pracy w organizacji. Bo jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i wskazać drogę.

Przed
A
Po

Sprawdź, co zyskasz

Nasi Klienci są krytyczni i bardzo szczerzy. Dlatego ufamy im opiniom, dotyczącym tego, co zyskali, dzięki każdemu szkoleniu.
Sprawdź, jak opisują efekty Experience Agile dla HR:

"Nawet 1000 prezentacji nie dałoby mi tego, co dostałem dzięki doświadczeniu Waszej symulacji."
"To kawał dobrego warsztatu. Świetnie wykorzystane narzędzia online i kapitalne doświadczenie. Sama wartość warsztatu przekroczyła moje oczekiwania i spowodowała, że mogłem dotknąć Agile! Dla mnie jesteście firmą premium, jeśli chodzi o Agile
"Warsztat - petarda, w którym brałem udział, uświadomił mi, co w rzeczywistości oznacza „szybciej, lepiej, z satysfakcją”"
"To dwa wspaniałe dni Agile HR EXPERIENCE zamiast teorii."
"Fantastyczne warsztaty, które dają mnóstwo spostrzeżeń... Spostrzeżeń, które można przełożyć na konkretne działania."

Agile HR Foundation – szkolenie otwarte

Praktyczne szkolenie online.

Jak wszystkie, także i to szkolenie prowadzimy on-line. Dzięki atrakcyjnej formie szkoleń, nie odczujesz różnicy w jakości ich realizacji. Zyskasz te same wymierne korzyści.

Dla spektakularnych efektów
dobierz komplementarne szkolenia.

Zapisz się na wartościową
rozmowę

Odkryj turkus dostępny na wyciągnięcie ręki. Zamiast kalki Agile z IT oferujemy autorskie, wypróbowane rozwiązania Agile dla biznesu oraz Agile dla HR. Interesują nas także problemy, które potrafisz tylko zdefiniować. My je nazwiemy. I rozwiążemy.

Wypełnij formularz

Zapisz się do newslettera

Wpisz swój adres email, a zobaczysz, że rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Wpisz swój adres email.

FAQ

Agile HR Foundation - szkolenie otwarte jest dla osób, które są na początku swojej drogi z Agile. Dla tych, którzy chcą doświadczyć, czym jest Agile i sprawdzić, czy to jest dla nich. Dla tych, których nie interesują zwykłe szkolenia, ale osobiste przeżycia. Dla tych, który chcą rozpocząć podróż z Agile w nieszablonowy sposób, dostosowany do swojej sytuacji i z odpowiednio dobraną porcją wiedzy.

Agile HR Foundation - szkolenie otwarte jest dla osób pracujących w HR. W grupie pojawią się HR – owcy z różnych firmy, którzy też chcą doświadczyć, czym jest Agile.

Oczywiście, Agile HR Foundation - szkolenie otwarte jest dla każdej osoby z HR. Jednakże miej świadomość, że Twoje kroki w stronę Agile w organizacji często są powiązane z osobami decyzyjnymi. Być może po doświadczeniu będziesz mógł opowiedzieć im, co przeżyłeś i zaprosić do doświadczenia Agile na własnej skórze.

Z doświadczenia wiemy, że są różne drogi. Czasem cały zespół jest otwarty na doświadczenie, a czasem lider zespołu chce na początku sprawdzić coś sam. Jesteśmy elastyczni, więc proponujemy oba rozwiązania. Jeżeli nie wiesz, co dla Ciebie będzie najlepsze to śmiało umów się na 25 minutową rozmowę z nami – przeanalizujemy Twoją sytuację i wspólnie zastanowimy się, co będzie najefektywniejsze.

Agile HR Foundation - szkolenie otwarte powstało z potrzeby rynku. Zobaczyliśmy, że zanim zainwestuje się w coś środki, potrzeba doświadczyć na własnej skórze i sprawdzić, czy warto. Experience Agile HR daje na to jasną odpowiedź.

Agile HR Foundation przeprowadzamy dla całych zespołów. Agile HR Foundation - szkolenie otwarte jest szkoleniem, na które można wejść jako jednostka, a nie zespół. W związku z tą różnicą szkolenie Agile HR Introduction poprzedza krótkie badanie Agile HR Maturity Scan, które ocenia gotowość zespołu HR do wdrożenia Agile.