Narzędzia Agile w HR (szkolenie otwarte) – Rosiek

Wykorzystaj narzędzia Agile w HR i usprawnij swoją pracę!

Ciągle słyszysz, że potrzeba więcej i szybciej?Kolejne potrzeby zgłaszane przez biznes są na wczoraj? Nowe potrzeby wyrastają jak grzyby po deszczu, a czas nie jest z gumy?

Agile w HR od wielu lat zyskuje coraz więcej entuzjastów i pomaga odnaleźć się w nieprzewidywalnym i zmiennym świecie. Przyjdź i sprawdź, jak zastosować Agile mindset dzięki narzędziom, które wykorzystasz w wielu różnych projektach.Użycie technik da Ci mnóstwo oszczędzonego czasu i pomoże być realnym partnerem dla biznesu, dzięki dostarczaniu lepszych rozwiązań znacznie szybciej i efektywniej.

Szkolenie poprowadzi dla Ciebie trener z praktycznym doświadczeniem, które w połączeniu z konkretną wiedzą daje solidną pigułkę do zastosowania od zaraz.
Będziesz pracować w kameralnej grupie osób, więc możesz liczyć na indywidualne podejście i przestrzeń na poznanie i wypróbowania narzędzi i technik.
Po szkoleniu otrzymasz materiały – pigułki wiedzy, dzięki czemu łatwo wrócisz do poznanych treści.

Jeśli masz jakieś pytania o szkolenie czy płatności to śmiało pisz na: kontakt@rosieksolutions.pl

Dla kogo stworzyliśmy Narzędzia Agile w HR (szkolenie otwarte)?

Narzędzia Agile w HR – szkolenie otwarte opracowaliśmy dla:
 • tych, którym zwinność jest bliska
 • HRBP, HRD, HRM, których nie interesują zwykłe szkolenia, a praktyczne doświadczenia
 • rekruterów, specjalistów ds. rozwoju i szkoleń, którzy chcą trafiać w punkt z rozwiązaniami znając zwinne metody pracy
 • tych, którzy chcą zwiększyć trafność i szybkość kreowanych rozwiązań w HR
 • tych, którzy dążą do poznania i zastosowania narzędzi Agile w HR
 • tych, którzy wierzą w zwinne partnerstwo HR z biznesem
 • tych, którzy wierzą, że w HR tkwi siła lidera zmian i kokreatora

Poznaj narzędzia Agile i wejdź na wyższy poziom zwinności.

Poznasz i przećwiczysz konkretne narzędzia, które pomogą Ci odnaleźć się w wielości priorytetów i potrzeb, z których każda urasta do rangi top priorytet z etykietą ASAP.Przećwiczysz je i przedyskutujesz ich zastosowanie z doświadczonym ekspertem HR.

Dostaniesz konkretne i praktyczne rozwiązania, dzięki którym zdefiniujesz wyzwania i dojdziesz do sedna problemu. Pogłębisz i lepiej zrozumiesz perspektywę odbiorcy kreowanych rozwiązań HR.

Będziesz potrafić dokonywać prioretytyzacji zadań w HR. Oprócz tego, nauczysz się minimalizować ryzyko w projektach HR, testować w krótkich cyklach i optymalizaować swoje działania.

Narzędzia Agile w HR (szkolenie otwarte) składa się z intensywnych modułów:

1

Faza empatii

Design Thinking & Agile w HR. Jakie parametry warto określić na początku projektu. Persona, wywiady, mapa empatii, journey map, Feedback Grid. 

2

Faza definiowania  

Myślenie produktowe vs projektowe. Point of View, User story. Wybór interesariuszy.  Butterfly effect. 

3

Faza kreowania  

MVP - czym jest i jak je znaleźć.  Priorytetyzacja w HR – matryce MOSCOW, Effort/Value, Risk/Value. 

4

Faza testowania 

Testy AB, “I like I wish, What if..”.

5

Przepływ pracy 

Wydarzenia i artefakty Scrumowe – jak je wykorzystać w projektach HR i kontrolować pracę.

Dzięki Narzędzia Agile w HR (szkolenie otwarte)

 • Poznasz kilkanaście zwinnych narzędzi pracy, które łączą Agile z HR i pozwalają na działanie w takim podejściu na co dzień.
 • Dostaniesz konkretne struktur i kilka wypełnialnych formatek, dzięki którym praca przy użyciu narzędzi Agile będzie łatwością.
 • Learning by doing. Przećwiczysz narzędzia na konkretnych przykładach.
 • Zapoznasz się z dobrymi praktykami zastosowania narzędzi Agile w codziennej pracy.
 • Otrzymasz odpowiednie pigułki wiedzy, które od razu przełożysz na praktykę.

Kto prowadzi Narzędzia Agile w HR (szkolenie otwarte)?

 • Michalina Błażejewska - HR Project Manager/HR Generalist w Lingaro. Odpowiada za koordynację projektów i działań związanych z HR w duchu Agile z zastosowaniem narzędzi z Design Thinking. Praktyk – wdrożeniowiec Agile HR od 2019 roku. Ma certyfikat Agile PM. Szkoliła się z metody Design Thinking.

Faq

Szkolenie odbywa się w formie online na żywo z trenerem, kiedy wszyscy członkowie jednocześnie znajdują się na tej samej tablicy MIRO i są w kontakcie face to face online. Nie jest to szkolenie puszczane z nagrania, jak to ma miejsce na różnych platformach.

Na szkoleniu dostaniesz wiedzę, mnóstwo narzędzi i praktycznych wskazówek. Oprócz tego: dostęp do platformy szkoleniowej oraz pigułki wiedzy. Zyskasz również wiele struktur do facylitacji spotkań HR i wypracowania wartości w procesach HR.

Tak. Szkolenie odbywa się w grupie maksymalnie 15 osób. Całe szkolenie opiera się na pracy z tablicą interaktywną w MIRO. Stawiamy na realne doświadczenie Agile i wykorzystanie ich później w codziennej pracy.

Aby wykorzystać czas jak najefektywniej, preferujemy grupy do 15 osób. Ten zakres dostosowaliśmy do pracy online.

Agile HR Foundation jest dla rekruterów, specjalistów ds. szkoleń i rozwoju, HRD, HRM, HRBP i innych osób działających w HR. W grupie pojawią się HR-owcy z różnych firmy, którzy chcą zyskać więcej czasu na to wszystko, na co czasu nie ma, poprzez poznanie narzędzi Agile. Wielką wartość grupy otwartej jest fakt, że możliwe jest challengowanie pomysłów w grupie. Każdy uczestnik przychodzi z innej firmy, z innym doświadczeniem i w ten sposób otrzymujemy unikalnie różnorodną grupę. Wartość, którą wnosi każda z osób pozwala na poszerzanie warsztatu o pytania uczestników, przemyślenia, bolączki, różne punkty widzenia. Każdy warsztat jest inny, bo w każdym jest inna grupa.

Oczywiście, Agile HR Foundation jest dla każdej osoby z HR. Jednakże miej świadomość, że Twoje kroki w stronę Agile w organizacji często są powiązane z osobami decyzyjnymi. Po doświadczeniu będziesz mógł opowiedzieć im, co przeżyłeś i zaprosić do doświadczenia Agile na własnej skórze. Będziesz wiedział, jak przekonać biznes.

Z doświadczenia wiemy, że są różne drogi. Czasem cały zespół jest otwarty na doświadczenie, a czasem lider zespołu chce na początku sprawdzić coś sam. Jesteśmy elastyczni, więc proponujemy oba rozwiązania. Jeżeli nie wiesz, co dla Ciebie będzie najlepsze to śmiało umów się na 25 minutową rozmowę z nami – przeanalizujemy Twoją sytuację i wspólnie zastanowimy się, co będzie najefektywniejsze. Pisz do nas: kontakt@rosieksolutions.pl

Narzędzia Agile w HR - szkolenie otwarte jest szkoleniem, na które można wejść jako pojedyncza osoba. Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu Narzędzia Agile HR z całym zespołem to skorzystaj ze szkolenia wewnętrznego.

Agile związany jest z wartościami: człowiek w centrum, relacje ponad procesy, przetestowane rozwiązania, elastyczność ponad sztywne trzymanie się planu oraz feedback. Trudno sobie wyobrazić obszary biznesowe i działy, które tego nie potrzebują.

Użytkownicy którzy kupili ten kurs, kupili również

Poziom: Szkolenie – online na żywo z trenerem

Deep Talk Master (szkolenie otwarte)

1700 zł + 23% VAT
brutto
Poziom: Kurs – online z platformą szkoleniową

Jak tworzyć Personę w HR? (kurs online)

119 zł brutto brutto
Poziom: Szkolenie – online na żywo z trenerem

Narzędzia Agile w HR (szkolenie otwarte)

1090 zł + 23%
Dostarczaj szybciej trafne rozwiązania dla biznesu, usprawniaj swoją pracę i buduj zwinne partnerstwo.
Weź udział w szkoleniu z wykorzystania narzędzi Agile w HR i stań się mistrzem w tym temacie!
Termin szkolenia: Kolejny termin wkrótce

8h

Platforma szkoleniowa

Gwarancja jakości