Czeka Cię duża zmiana w firmie?

Sprawdź najpierw czy Twoja firma jest na to gotowa! Diagnoza pozwoli Ci zidentyfikować wąskie gardła i luki w planie, żeby inwestycja miała sens.

Na warsztacie zmapujemy kluczowe procesy, ryzyka oraz blockery, a także wypracujemy roadmapę działań – wszystko to w ciągu zaledwie jednego dnia!

Zapisz się na konsultację

Formularz kontaktowy

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Czeka Cię wprowadzenie nowego modelu biznesowego lub linii produkcyjnej, wdrażasz istotne zmiany w strategii sprzedaży, planujesz implementacja zaawansowanych systemów informatycznych lub następuje sukcesja firmy? Każda z tych zmian wpływa na całą organizację i wymaga od wszystkich działów wprowadzenia nowych procesów. Nasze warsztaty oferują sprawdzone narzędzia i metody, które pomagają zidentyfikować i wyeliminować luki w nowych procesach, usprawnić komunikację oraz zwiększyć zaangażowanie pracowników, nawet tych najbardziej sceptycznych.

Zarządzanie zmianą to nie tylko wprowadzenie nowości, ale przede wszystkim zarządzanie ludźmi i ich oczekiwaniami. Nieumiejętne zarządzanie zmianą może skutkować brakiem widocznych efektów inwestycji, demotywacją zespołu, a w konsekwencji utratą pozycji rynkowej firmy.

Naucz się, jak mierzyć efektywność wprowadzanych zmian i jak zapobiegać problemom związanym z ich realizacją. To pozwoli Twojej organizacji na utrzymanie i wzmocnienie konkurencyjności na rynku

Jak wygląda współpraca z nami?

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularzy kontaktowy, a nasz konsultant umówi się z Tobą rozmowę. Konsultacja potrwa około 15 minut. Jest bezpłatna i w jej trakcie zbierzemy najważniejsze informacje o Twoich potrzebach i oczekiwaniach w zakresie diagnozy Twojej organizacji.

Warsztaty Analizy sukcesu

Nasze warsztaty rozpoczynają się od szczegółowej analizy bieżących procesów operacyjnych, identyfikacji kluczowych obszarów ryzyka oraz przeszkód hamujących efektywność.

Raport (krytyczne punkty biznesu)

Jeden z ważniejszych punktów współpracy! Nie zostawimy Cię z krytycznymi punktami, pokażemy Ci, jak je rozwiązać. Dzięki warsztatom i zebranym informacjom przygotujemy i przedstawimy raport zawierający krytyczne punkty biznesu oraz roadmapę dalszych działań.

Wybór modelu współpracy

Ty decydujesz, w jaki sposób dalej potoczy się rozwój Twojego biznesu!

Dalszy rozwój Twojego biznesu

Samodzielnie lub z pomocą ekspertów z ROSIEK Solutions wdrażaj i utrwalaj nową wiedzę, strategię i narzedzia do szybszego wzrostu, osiągnąć swoje cele biznesowe.

FAQ – najczęściej zadawane pytania w zakresie Diagnozy organizacji i Analizy sukcesu

Często organizacje dokonują inwestycji, które finalnie nie przynoszą spodziewanych korzyści i wyników. Diagnozując priorytetowe wyzwania i dobierając z nami rozwiązanie na nie, unikniesz nietrafionych inwestycji na wczesnym etapie. Patrząc na organizację całościowo i uwzględniając dostępne zasoby firmy wskażemy Ci najprostszą drogę do zdefinowanego celu. Po diagnozie przygotujemy dla Ciebie plan krok po kroku, który odpowiada na krytyczne punkty biznesu (co nie działa) i mocne strony (co działa) oraz priorytety (co powinno być pierwszym krokiem). Analizy dokonujemy łącząc 3 różne prespektywy (specjalisci, eksperci i zarząd) w jedną całość. Tak przygotowany plan możesz wdrożyć sam lub wspólnie z nami.

Nasz zespół po zebraniu informacji o realizacji oraz potrzebach Twojej firmy dobiera konsultanta, który poprowadzi realizację. Przy dobieraniu konsultanta bierzemy pod uwagę dopasowanie jego kompetencji do sytuacji, potrzeb i wyzwań, jak również jego dostępność w terminach które ustalimy.

Tak po wcześniejszym ustaleniu języka nasi konsultanci prowadzą warsztaty w języku angielskim. Ważne jest dla nas, żeby taką prośbę zgłosić odpowiednio wcześniej, w celu przygotowania przez nas wszystkich materiałów w języku angielskim.

Zaufali nam