Dlaczego zaufało nam ponad 100 przedsiębiorców?

Diagnozujemy problemy i wyzwania, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy na drodze wzrostu i rozwoju swojej firmy. Nasze doświadczenie, ekspertyza oraz skoncentrowanie na zwinności biznesowej zapewniają wzrost efektywności działania firmy w obszarach operacyjnych i na stykach działów.

Poznaj:

WEB O NAS Zdjecie Zespolu 1 edited

Nasza misja i wartości

Historia rozwoju ROSIEK Solutions

2017 – Powstanie ROSIEK Solutions

W dniu o głębokiej historycznej wadze, 11 września 2017, Joanna Rosiek odważnie zakłada ROSIEK Solutions, ustanawiając firmę na fundamencie przemiany i odnowy. Data ta, odzwierciedlająca zarówno koniec jak i początek, stała się metaforą dla działalności ROSIEK – przekształcanie wyzwań w szanse. To początek rozwoju zwinności i kultury organizacyjnej w dużych firmach IT, usług i produkcji.

2019 – Pionier Zwinności w HR

W 2019 roku wdrażamy z sukcesem nowoczesne rozwiązania i innowacje w działach HR. Wprowadzamy innowacje, które są nie tylko nowoczesne, ale i skuteczne, umożliwiając firmom osiągnięcie większej zwinności organizacyjnej. Łączymy klasyczne metody zarządzania z filozofią Agile, dowodząc, że zwinne podejście w działach HR może skutecznie napędzać innowacyjność i rozwój na każdym poziomie organizacji.

2020 – Zwinność w obliczu pandemii

W obliczu pandemii, zespół ROSIEK Solutions przenosi i adaptuje wdrożenia Agile do formy online. Z sukcesem wprowadzamy innowacyjne narzędzia umożliwiające pracę zdalną, co szczególnie pozytywnie jest przyjęte przez klientów z branży farmaceutycznej. Dzięki przemyślanemu wykorzystaniu technologii i klarownemu procesowi, ROSIEK Solutions umożliwił efektywne wdrożenie online’owego onboardingu dla przedstawicieli medycznych w zaledwie 6 miesięcy (zadanie, z którym firma zmagała się od 3 lat w formacie offline!). Inicjatywa ta została nagrodzona tytułem projektu roku w organizacji zatrudniającej 43 tysiące osób.

2022 – Przenosimy zwinność do biznesu i MŚP

W 2022 roku, firma ROSIEK Solutions przełamała bariery, przenosząc zwinność do świata małych i średnich przedsiębiorstw. Dostosowaliśmy narzędzia i metodyki zwinne tak, aby odpowiadały specyficznym potrzebom i dynamice MŚP, umożliwiając skuteczniejszą adaptację do szybko zmieniającego się rynku. Ta inicjatywa nie tylko wspiera rozwój biznesowy, ale również przyczynia się do budowania zrównoważonej i elastycznej przyszłości dla mniejszych firm.

2023 – Skalowanie firmy i efektywność procesowa

Organizacja przez 2 lata z rzędu rosła o 100% r/r w zyskach, jak i powiększała się o kolejne osoby w zespole. To moment, w którym zespół i organizacja wymagały wejścia na wyższy poziom poprzez wdrożenie procesów. ROSIEK Team stanął przed wyzwaniem własnej transformacji z organizacji opartej o lidera do organizacji opartej o procesy. 

Nasz zespół

Zespol ROSIEK Joanna Rosiek

Joanna Rosiek

Founder
Head of ROSIEK

Zespol ROSIEK Witold Rosiek

Witold Rosiek

Founder
Head of ROSIEK

Magda Mika ROSIEK

Magdalena Mika

Business Development Manager

Zespol ROSIEK Barbara Surowiec

Barbara Surowiec

Project Manager

Aleksandra Wysocka 1

Aleksandra Wysocka

Konsultant Agile Transformation, Change Manager

Aleksandra Wysocka 11

Jolanta Kubatek

Konsultant biznesowy
i strategiczny

Aleksandra Wysocka 12

Andrzej Patyra

Konsultant i wdrożeniowiec Agile, trener Scrum, Konsultant metody Design Sprint

Aleksandra Wysocka 19

Michalina Błażejewska

Konsultant Agile HR Ekspert Desing Thinking

Aleksandra Wysocka 13

Agnieszka Olchawska

Konsultant metody Insight Discovery © i Mindsonar©

Aleksandra Wysocka 110

Jakub Dobosz

Konsultant Agile, Konsultant w zakresie rozwoju produktów

Aleksandra Wysocka 14

Paweł Krzywicki

Konsultant w zakresie rozwoju kompetencji w pracy zespołowej

Aleksandra Wysocka 15

Anna Jędrzejczak

Konsultant HATS

Aleksandra Wysocka 111

Katarzyna Maternicka

Konsultant HATS, Konsultant HR, rekruter, trener

Aleksandra Wysocka 16

Renata Czarnota

Marketing Manager

Aleksandra Wysocka 17

Anna Barwińśka

Kierownik Biura 

Zaufali nam

Opinie Klientów

Opinie po Warsztatach Agile dla HR

Opinia Youtube 4
Opinia Youtube 2
Opinia Youtube 3
Opinia Youtube 1

Odkryj, jak inne organizacje osiągnęły znaczące przełomy w zakresie innowacji, efektywności i gotowości do zmian dzięki współpracy z ROSIEK Solutions. Zobacz szczegółowe analizy, strategie i rozwiązania, które pomogły organizacjom na różnych etapach ich rozwoju i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes w osiągnięciu podobnych sukcesów.

Chcesz zacząć skalować biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Rozpocznij od bezpłatnej konsultacji z ekspertami ROSIEK Solutions. Nasz Zespół pomoże Ci zidentyfikować kluczowe obszary dla rozwoju i innowacji w Twojej firmie, oferując spersonalizowane rozwiązania dostosowane do unikalnych potrzeb Twojej organizacji. Bezpłatna konsultacja to pierwszy krok do odkrycia, jak możemy wspólnie pracować nad przekształceniem wyzwań w możliwości i napędzaniem trwałego wzrostu. Nie zwlekaj! Zaplanuj swoje spotkanie już teraz i zacznij tworzyć przyszłość swojej firmy.