Agile w HR

Widzisz, że w Twojej firmie komunikacja między HR a biznesem nie działa?
Masz wrażenie, że HR zakopany jest w niekończącej się ilości zadań, ale nie widzicie efektywności tych działań? Ludzie odchodzą, a HR rozkłada ręce?
Wprowadź zwinność do HR.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Obrazek7

Programy rozwojowe
dla kadry zarządzającej

Projektujemy szkolenia w odpowiedzi na biznesowe wyzwania, przed który stoją liderzy i biznes.

Obrazek9

Zwinny HR

Pokażemy Ci narzędzia, dzięki którym będziesz partnerem dla biznesu. Zwiększysz zaangażowanie zespołów HR oraz poprawisz komunikację miedzy działami.

Obrazek2

Efektywne procesy w HR

Nauczymy Cię szybciej, efektywniej i z większą widocznością dostarczać procesy rekrutacyjne. Z nami dowiesz się, jak dostarczać na czas projekty, których oczekuje biznes.

Jak wygląda nasz proces współpracy w zakresie Agile dla HR?

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą. Konsultacja składa się z dwóch części:
Kontakt telefoniczny – 15-minutowa rozmowa, podczas której zapytamy o Twoje potrzeby i wyzwania.
Konsultacja merytoryczna – dopasowana do Twoich wyzwań, trwająca max. 60 minut. W trakcie rozmowy otrzymasz propozycje rozwiązań dla Twojej organizacji.

2 dni szkolenia z podstaw zwinności w HR

W dwa dni dowiesz się, czym jest zwinny HR. Otrzymasz pigułkę wiedzy o Agile, którą od razu z zespołem przełożycie na praktykę.
Chcesz wiedzieć, od jakich czynników zależy SKUTECZNE wdrożenie #AGILE? Zobacz nagranie:

Warsztat Agile Project

Learning by doing! Zrealizujemy realny projekt MVP w konkretnych ramach działania dla Agile, żebyś poczuł efekty takiej pracy na własnej skórze. Poprzez realizację konkretnego konceptu, uczestnicy będą mogli obserwować i mierzyć realne efekty Agile, co ułatwi im zrozumienie i adaptację do tej metodyki w codziennym funkcjonowaniu działu HR.

Sesja Follow UP – Wymiana doświadczeń

Sesja follow-up to spotkanie podsumowujące efekty zastosowania nowych narzędzi i metod w organizacji. Podczas takiej sesji uczestnicy omawiają lekcje wyniesione z wprowadzenia nowych rozwiązań oraz wymieniają się doświadczeniami związanymi z ich wdrożeniem. Jest to czas na analizę tego, co się sprawdziło, co wymaga poprawy i jakie konkretnie zmiany przyniosły pożądane efekty. Sesja follow-up stanowi ważny element procesu ciągłego doskonalenia i uczenia się organizacji, pozwalając na efektywniejsze wykorzystanie nowych technik i strategii w dalszym rozwoju biznesu.

Wsparcie po wdrożeniu

Oferujemy stałe doradztwo, pomoc w rozwiązywaniu bieżących wyzwań oraz regularne przeglądy i szkolenia, które pomogą utrzymać dynamikę zmian i dostosować praktyki Agile do specyfiki organizacji. Nasze wsparcie po wdrożeniu pomoże zapewnić ciągły rozwoj i doskonalenie procesów w organizacji, zarówno w dziale HR, jak i na styku HR i innych działów.

47%

Efektywność komunikacji między biznesem a HR po wdrożeniu podejścia Agile zwiększa się nawet o 47%. Taka poprawa współpracy zapewnia efektywniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi, co bezpośrednio wpływa na realizację celów strategicznych firmy.

Na jakie usprawnienia można liczyć
po wprowadzeniu Agile w HR?

Wdrażanie metodyki Agile w działach HR przynosi szereg korzyści, które mogą zrewolucjonizować sposób zarządzania ludźmi i procesami w organizacji. Metodyka ta, znana z branży IT, promuje adaptacyjne planowanie, ewolucyjny rozwój, wczesne dostarczanie i ciągłe doskonalenie, co może znacząco wpłynąć na efektywność i elastyczność działów HR.

  • Poznasz narzędzia, dzięki którym będziesz partnerem dla biznesu.
  • Zwiększysz zaangażowanie zespołów HR.
  • Usprawnisz pracę całego działu HR i zbliżysz się do biznesu.
  • Poprawisz przepływ informacji i płynność komunikacji między działami.
  • Nauczysz się szybciej, efektywniej i z większą widocznością dostarczać procesy rekrutacyjne.
  • Dowiesz się, jak dostarczać na czas projekty, których oczekuje biznes.

Agile w HR – jakie są koszty?

Szczegółowe koszty wdrożenia zwinności w HR zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar organizacji, wybrane metody i narzędzia, a także stopień zaawansowania już istniejących praktyk zarządzania projektami. Wypełnij formularz, żeby poznać szczegóły inwestycji.

Zapisz się na konsultację

Formularz kontaktowy

Zaufali nam