Zwinne zarządzanie w MŚP

Potrzebujesz więcej stabilności w firmie? Masz coraz większe koszty operacyjne? Zwinne zarządzanie rozwiązuje ten problem poprzez implementację elastycznych metod pracy, takich jak Scrum czy Kanban, które umożliwiają ciągłą adaptację i stałe dostarczanie wartości, co z kolei zwiększa efektywność i redukuje niepotrzebne wydatki.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Obrazek

Diagnoza efektywności
operacyjnej firmy

Wiemy, jak pomóc w skróceniu cyklów rozwoju produktu, efektywnym zarządzaniu budżetem i szybszym reagowaniu na feedback klienta poprzez wydajniejsze wykorzystanie zasobów.

Obrazek6

Mapowanie procesów biznesowych

Wiemy, jak identyfikować potencjalne problemy i zagrożenia na wczesnym etapie projektu i uczymy firmy, jak mogą skuteczniej zarządzać ryzykiem.

Obrazek10

Zarządzanie zmianą

Wdrażasz nowy CRM, WMS lub system eCommerce, ale ludzie nie chcą z niego korzystać? Pomożemy Ci zarządzić tą zmianą wykorzystując metody Agile zaadaptowane do biznesu.

Obrazek11

Management 3.0

Oferujemy programy szkoleniowe i rozwojowe, które wzmacniają kompetencje Twoich Liderów i przyczyniają się do rozwoju i wzrostu Twojego biznesu.

Obrazek3

Maksymalizacja wykorzystania zasobów

Uczymy, jak mądrze zarządzać i optymalizować procesy oraz technologie. Pokazujemy, gdzie znajdują się krytyczne punkty i co stanowi najsłabszy element biznesu, który nie pozwala na pełną produktywność Twojej firmy.

Obrazek5

Doradztwo biznesowe

Nie znalazłeś tu obszaru, w którym pracujemy lub nie jesteś pewien, czy możemy Ci pomóc? Wyślij zapytanie, a my odpowiemy!

Jak wygląda nasz proces współpracy w zakresie Agile dla małych i średnich przedsiębiorstw?

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą. Konsultacja składa się z dwóch części:
Kontakt telefoniczny – 15-minutowa rozmowa, podczas której zapytamy o Twoje potrzeby i wyzwania.
Konsultacja merytoryczna – dopasowana do Twoich wyzwań, trwająca max. 60 minut. W jej trakcie otrzymasz propozycje rozwiązań dla Twojej organizacji.

2-dniowy warsztat Agile Foundation

Dwudniowy warsztat Agile Foundation skupia się na dwóch głównych problemach biznesowych: wolnej adaptacji do zmian rynkowych oraz niskiej efektywności zarządzania projektami. W trakcie warsztatu uczestnicy nauczą się, jak metodyka Agile może przyśpieszyć dostosowanie firmy do dynamicznie zmieniających się warunków rynku, a także poprawić efektywność pracy zespołowej.
Uczestnicy wezmą udział w symulacjach sprintów i sesjach planowania, co pozwoli im zrozumieć, jak skutecznie zarządzać zadaniami i ich priorytetyzacją.
Całość ma na celu nie tylko przekazanie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim wyposażenie uczestników w konkretne narzędzia, które mogą od razu zastosować w swoich organizacjach i dzięki temu szybciej reagować na potrzeby klientów oraz zwiększać produktywność zespołu.

Od 2 do 7 spotkań warsztatowych rozłożonych w czasie

Learning by doing! Zrealizujemy realny projekt MVP dla Twojej firmy w konkretnych ramach działania Agile, żebyś poczuł efekty takiej pracy na własnej skórze. Poprzez realizację konkretnego konceptu, uczestnicy będą mogli obserwować i mierzyć realne efekty Agile, co ułatwi im zrozumienie i adaptację do tej metodyki w codziennym funkcjonowaniu nawet małego działu, ale także całego przedsiębiorstwa.

Sesja Follow Up

Sesja follow-up to spotkanie podsumowujące efekty zastosowania nowych narzędzi i metod w organizacji. Podczas takiej sesji uczestnicy omawiają lekcje wyniesione z wprowadzenia nowych rozwiązań oraz wymieniają się doświadczeniami związanymi z ich wdrożeniem. Jest to czas na analizę tego, co się sprawdziło, co wymaga poprawy i jakie zmiany przyniosły pożądane efekty. Sesja follow-up stanowi ważny element procesu ciągłego doskonalenia i uczenia się organizacji, pozwalając na efektywniejsze wykorzystanie nowych technik i strategii w dalszym rozwoju biznesu.

Wybór modelu współpracy

Ty decydujesz, w jaki sposób dalej potoczy się rozwój Twojego biznesu! Samodzielnie lub z pomocą ekspertów z ROSIEK Solutions. Wdrażaj i utrwalaj nową wiedzę, strategię oraz narzędzia do szybszego wzrostu.

40%


Tylko około 30-40% projektów kończy się pełnym sukcesem, ponieważ cała reszta ma niejasne cele, niewystarczającą komunikację, czy źle zdefiniowany zakres projektu. Jeśli w Twojej firmie już dochodzi do opóźnień, przekroczeń budżetu i niezadowolenia klientów, rozpocznij adaptację metod zwinnych i umów się na niezobowiązującą konsultację.

Zwinność w małym i średnim przedsiębiorstwie – co mi to da?

Jeśli w swojej organizacji wdrażając nowe narzędzia lub rozwiązania, spotykasz się z oporem pracowników i masz problem z utrzymaniem ich zaangażowania – Agile jest dla Ciebie. Wsparcie ze strony liderów i jasno określone korzyści dla każdego pracownika są niezbędne, aby zminimalizować opór i zintegrować zespół wokół wspólnych celów.

  • Poznaj skuteczne narzędzia, które ułatwią monitorowanie wyników i utrzymanie zaangażowania pracowników.
  • Przygotuj managerów i liderów do nowej roli w firmie.
  • Zaadoptuj metodykę projektową dla swojej firmy, poprawiając efektywność działania na obecnych zasobach.

Zwinność w biznesie – jakie są koszty?

Zwinność to strategiczna inwestycja w przyszłość firmy. Pozwala ona unikać błędnych inwestycji i nieefektywnego wykorzystania zasobów. To niższy koszt niż niewłaściwie ulokowane środki.

Jeśli szukasz narzędzi i sposobów na lepsze zarządzanie firmą, wypełnij formularz i poznaj szczegóły współpracy na bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji!

Zapisz się na konsultację

Formularz kontaktowy

Zaufali nam

Efekty naszych wdrożeń